Proszę o kontakt Doradcy Klienta w celu omówienia oferty.

(*) Pola z gwiazdką są wymagane
Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Toyota Aygo – poznaj samochód w ofercie wyprzedażowej trójmiejskiego dilera

Toyota Aygo to samochód stworzony z myślą o szybkim i sprawnym przemieszczeniu się po mieście. Ze względu na niewielkie wymiary zewnętrzne, Aygo zaparkuje nawet w najciaśniejszych miejscach. Natomiast żeby to parkowanie ułatwić – większość samochodów wyposażona jest dodatkowo w czujniki parkowania oraz w kamerę cofania.

Toyota Aygo została wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1 litra i o mocy 72 km. W połączeniu ze świetnie zestopniowaną skrzynią biegów i niewielką masą własną, Toyota Aygo umożliwia bardzo sprawne i zwinne przemieszczanie się w zatłoczonym mieście. Należy również pamiętać, że silnik jest przy tym bardzo oszczędny – dzięki czemu Aygo może pochwalić się spalaniem ok 5 litrów na 100 km

Jako alternatywa dla skrzyni manualnej, samochód może posiadać również skrzynię zautomatyzowaną X-Shift.

Mówiąc o samochodzie miejskim często zapomina się o walorach bezpieczeństwa –  Toyota Aygo wyposażona jest w 6 poduszek powietrznych oraz wszelkie systemy wspomagające jazdę m. in. System ABS czy kontroli trakcji.

W przypadku wyposażenia, które znajdziemy wewnątrz na uwagę zasługują między innymi automatyczna klimatyzacja oraz system multimedialny toyota X-touch z funkcją połączenia telefonu poprzez interfejs Apple Carplay lub Android Auto. Dzięki takim udogodnieniom możemy korzystać z nawigacji telefonicznej, która wyświetlana będzie na ekranie samochodu.

 

Przewiń do góry

Chwaszczyno ul. Oliwska 58

tel. 58 520 94 10

Rumia ul. Sobieskiego 28

tel. 58 679 49 99

Grudziadz ul. Porucznika Krzycha 2

tel. 56 300 03 93

Serwis:
Ewelina Brunke

tel:+48-794-995-619