Wielka wyprzedaż w salonach Toyota Walder

Poproszę o więcej szczegółów na temat samochodu w ofercie wyprzedażowej

(*) Pola z gwiazdką są wymagane
Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM

Toyota Aygo – poznaj samochód w ofercie wyprzedażowej trójmiejskiego dilera

Toyota Aygo to samochód stworzony z myślą o szybkim i sprawnym przemieszczeniu się po mieście. Ze względu na niewielkie wymiary zewnętrzne, Aygo zaparkuje nawet w najciaśniejszych miejscach. Natomiast żeby to parkowanie ułatwić – większość samochodów wyposażona jest dodatkowo w czujniki parkowania oraz w kamerę cofania.

Toyota Aygo została wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1 litra i o mocy 72 km. W połączeniu ze świetnie zestopniowaną skrzynią biegów i niewielką masą własną, Toyota Aygo umożliwia bardzo sprawne i zwinne przemieszczanie się w zatłoczonym mieście. Należy również pamiętać, że silnik jest przy tym bardzo oszczędny – dzięki czemu Aygo może pochwalić się spalaniem ok 5 litrów na 100 km

Jako alternatywa dla skrzyni manualnej, samochód może posiadać również skrzynię zautomatyzowaną X-Shift.

Mówiąc o samochodzie miejskim często zapomina się o walorach bezpieczeństwa –  Toyota Aygo wyposażona jest w 6 poduszek powietrznych oraz wszelkie systemy wspomagające jazdę m. in. System ABS czy kontroli trakcji.

W przypadku wyposażenia, które znajdziemy wewnątrz na uwagę zasługują między innymi automatyczna klimatyzacja oraz system multimedialny toyota X-touch z funkcją połączenia telefonu poprzez interfejs Apple Carplay lub Android Auto. Dzięki takim udogodnieniom możemy korzystać z nawigacji telefonicznej, która wyświetlana będzie na ekranie samochodu.

 

Przewiń do góry

Internetowy Doradca Klienta:
Aleksander Iwański

tel:+48-786-200-799

Internetowy Doradca Klienta:
Weronika Prabucka

tel:+48-786-100-821

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych:
Bartosz Łaszewski

tel: +48-786-200-332

Serwis:
Ewelina Brunke

tel:+48-794-995-619