Wyprzedaż Toyota 2017
Toyota Walder Chwaszczyno

Toyota Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo – sprawdź gdzie warto kupić nową Toyotę

Zakup nowego samochodu to decyzja, którą poprzedza wiele pytań i wątpliwości. Gdy szukamy samochodu, który będzie bezawaryjny, dobrze wyposażony a przy tym oszczędny w eksploatacji, oczywistym kandydatem będzie słynąca z niezawodności Toyota.

Toyota Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo – zastanawiasz się gdzie znaleźć autoryzowany salon Toyoty w Trójmieście i okolicach? Zapraszamy do salonów Toyota Walder zlokalizowanych:

w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 58

w Rumi przy ul. Jana III Sobieskiego 28

Toyota Walder to największy diler Toyoty w północnej Polsce. Co warte podkreślenia – jedyny z całkowicie lokalnym kapitałem

Toyota Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo – przekonaj się dlaczego mieszkańcy Trójmiasta i okolic wybierają ofertę największego autoryzowanego dilera Toyoty w północnej Polsce

Toyota Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice – dlaczego mieszkańcy Trójmiasta i okolic kupując nową Toyotę wybierają salony Toyota Walder zlokalizowane w Chwaszczynie i Rumi?

  • Toyota Walder od 1991 roku działa jako Autoryzowana Stacja Sprzedaży i Obsługi Samochodów Toyota.
  • W swojej ofercie diler posiada samochody nowe a także używane.  
  • Diler umożliwia swoim Klientom odkup dotychczas użytkowanego samochodu także innej marki.
  • Jako jedyny diler w północnej Polsce zatrudnia mechanika, który wygrał w prestiżowym konkursie Toyoty. W 2018 roku Mistrz Serwisu Toyota Walder – Grzegorz Michalczuk, zdobył zaszczytny tytuł MECHANIKA ROKU Toyoty. Ten prestiżowy tytuł jest doskonałym dowodem najwyższej jakości usług serwisowych świadczonych przez Toyota Walder.
  • Poza salonami zlokalizowanymi w Chwaszczynie oraz Rumi, firma jest też jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki Lexus w północnej Polsce.
  • Toyota Walder jest także właścicielem serwisu blacharsko lakierniczego zlokalizowanego przy salonie Toyoty w Chwaszczynie.
  • Toyota Walder to najlepsza oferta szyta na miarę Klienta indywidualnego lub firmowego
Skontaktuj się z nami. Poproś o najlepszą ofertę na zakup Toyoty
Przewiń do góry

Internetowy Doradca Klienta:
Aleksander Iwański

tel:+48-786-200-799

Internetowy Doradca Klienta:
Weronika Prabucka

tel:+48-786-100-821

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych:
Bartosz Łaszewski

tel: +48-786-200-332

Serwis:
Ewelina Brunke

tel:+48-794-995-619