Toyota w Gdańsku

Toyota w Gdańsku – wręczenie nagrody w konkursie „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”.

Toyota w Gdańsku została odebrana! Tegoroczna laureatka, Pani Iwona wraz z mężem i synkiem odebrali 13.06.2019 główną wygraną w loterii – hybrydowego Yarisa w wersji Selection.

Toyota w Gdańsku - hybrydowy Yaris odebrany

Hybrydowa Toyota Yaris – główna wygrana w loterii –  to dynamiczna stylistyka, wolnossącą jednostka napędowa 1,5 l VVT – iE i pakiet aktywnego bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. Jest to dynamiczne auto dopasowane do miejskiego rytmu, dzięki któremu podróżuje się bezpiecznie, komfortowo i w doskonałym stylu.

Toyota w Gdańsku – hybrydowy Yaris główną nagrodą w loterii

Toyota w Gdańsku wylosowana! Pani Iwona i jej rodzina cieszą się nową, hybrydową Toyotą Yaris. Ten wielokrotnie nagradzany samochód miejski jest doceniany za niepowtarzalny styl, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Yaris, to najpopularniejsze auto Toyoty w Polsce. Stało się ono synonimem komfortowego, bezpiecznego i doskonale wyposażonego auta do miasta.

Toyota Yaris oferuje kierowcy i pasażerom zaawansowane systemy bezpieczeństwa aktywnego, chroniące przed ryzykiem kolizji. Należą do nich: Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zdarzenia (PCS), Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), Układ rozpoznawania znaków drogowych.

Jedyna w segmencie pełna jednostka hybrydowa oferuje cichą i komfortową jazdę oraz niezrównaną oszczędność.

Wyjątkowa linia Selection powstała z myślą o osobach, które poszukują bezkompromisowej elegancji, pozwalającej łatwo wyróżnić się z tłumu.

Toyota w Gdańsku - dostarczona przez grupę Walder

Toyota w Gdańsku – za nami trzeci finał loterii

Toyota w Gdańsku – główna nagroda w loterii została dostarczona przez firmę Toyota Walder, a więc największego w północnej Polsce dilera marki. Właściciel firmy posiada autoryzowane salony Toyoty zlokalizowane:

  • w Chwaszczynie przy ulicy Oliwskiej 58
  • w Rumi przy ulicy Jana III Sobieskiego 28

Jest też właścicielem jedynej w województwie pomorskim autoryzowanej stacji Lexusa.

Toyota Walder zaprasza do swoich salonów sprzedaży oraz serwisów w Chwaszczynie i Rumi a także zlokalizowanego w Chwaszczynie Centrum Likwidacji Szkód.

Toyota w Gdańsku - nowi właściciele juz cieszą się z hybrydowego Yarisa
Przewiń do góry

Internetowy Doradca Klienta:
Aleksander Iwański

tel:+48-786-200-799

Internetowy Doradca Klienta:
Weronika Prabucka

tel:+48-786-100-821

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych:
Bartosz Łaszewski

tel: +48-786-200-332

Serwis:
Ewelina Brunke

tel:+48-794-995-619