Wyprzedaż Toyota 2017

Toyota dla biznesu – oferta dla firm

Rozważając zakup samochodu firmowego, z całą pewnością szukasz najkorzystniejszej oferty, skrojonej na miarę potrzeb Twojej firmy.

W codziennym kontakcie z klientem biznesowym, często dostrzegamy, że jest on skoncentrowany wyłącznie na wynegocjowaniu najniższej ceny, uwzględniającej maksymalnie duży upust – Twierdzi Błażej Czaplicki, Doradca Klienta Biznesowego w Toyota Walder – Staramy się zmienić takie podejście do zakupu pojazdu.  uświadamiając Klienta na temat całkowitych kosztów, jakie będą generować jego samochody. A składają się na nie m.in. koszty paliwa, serwisu, ubezpieczenia oraz te związane z utratą wartości auta.

Toyota dla biznesu – oszczędności, które odczujesz na każdym kilometrze

Nasi Klienci mają świadomość, że posiadanie Toyoty jako samochodu firmowego wiąże się z oszczędnościami na każdym kilometrze. Poczynając od atrakcyjnych pakietów wyposażeniowych w konkurencyjnych cenach, przez elastyczne formy finansowania, oferty specjalne, niskie zużycie paliwa czy rzadkie wizyty w warsztatach, a kończąc na wysokiej wartości odsprzedaży – kontynuuje Błażej Czaplicki  – suma rzeczywistych wydatków w całym okresie użytkowania Toyoty jest nieporównywalnie niska.

Toyota dla biznesu – bezpieczeństwo ponad wszystko

To jednak nie wszystko. Firma Toyota Walder od przeszło 25-ciu lat swojej działalności utożsamiana jest z najwyższą jakością obsługi oraz troską o bezpieczeństwo w trakcie użytkowania pojazdów – przypomina Aneta Janczewska – Marketing Manager w Toyota Walder  – Przejawem tej troski jest między innymi stworzenie dla naszych Klientów Biznesowych okazji do wzięcia udziału w porównawczych testach samochodów pod kątem bezpieczeństwa aktywnego. Każdy uczestnik organizowanych przez nas testów, będzie miał możliwość sprawdzić jak samochody różnych marek zachowują się w sytuacjach awaryjnych.

Pojazdy są testowane na specjalnie wyznaczonych trasach przystosowanych do tego typu szkoleń. Uczestnicy sami prowadzą samochody i osobiście mogą przekonać się jak działają w nich systemy bezpieczeństwa aktywnego. Sprawdzają w jak wielkim stopniu pomagają one kierowcy opanować sytuację awaryjną, która może go spotkać na drodze. Całość szkolenia nadzorują instruktorzy z profesjonalnej szkoły jazdy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników podczas przeprowadzania testów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami http://toyota-dla-firmy.pl/kontakt/

 

Przewiń do góry

Internetowy Doradca Klienta:
Aleksander Iwański

tel:+48-786-200-799

Internetowy Doradca Klienta:
Weronika Prabucka

tel:+48-786-100-821

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych:
Bartosz Łaszewski

tel: +48-786-200-332

Serwis:
Ewelina Brunke

tel:+48-794-995-619